Stil Kadını: Blair Eadie


Bu hafta Blair Eadie tanıyoruz. Aslında pek çok yazımda fotoğrafına yer verdiğim bu güzel kızı hatırlayacağınızı sanıyorum. Blair, San Francisco’da yaşıyor. Erkek arkadaşının desteği ile 2009 yılında Atlantic-Pasific adlı stil blogunu açtı. O gün bugündür harkulade tarzı sayesinde binlerce kişiye ilham kaynağı oldu.

Blair aslında merchandising uzmanı. ABD menşeli Tory Burch hazır giyim şirketinde çalışıyor. “Merchandising ne menem birşeydir?” diye soracak olursanız. Tam da Blair’e göre bir iş diyebilirim. Bir ürünü en iyi şekilde sergileme, cazip sunum ve pazarlama şekilleri, satın almayı ikna edici politikalar, ürünleri vitrinde dikkat çekici dizayn etme vb… Kısacası talebi arttırıp; marka imajını yükseltme iyi bir merch çalışması anlamına geliyor. İşte Blair, Tory Burch markasının bu gibi işlerinden sorumlu.

Blair’in stilinde tıpkı Tory markasında olduğu gibi renk, desen ve eklektik ayrıntıları bulabilirsiniz. Preppy yani sokak deyimiyle tiki şıklığını başarıyla sergiliyor. Özellikle çizgili ve çiçek desenlerini kombinleme konusunda inanılmaz yaratıcı. Diğer bloggerların aksine bir parçayı farklı kombinasyonlarla pek çok kez giydiğine şahit olabilirsiniz. Blair’in gardrobunu buradan inceleyebilirsiniz.


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.