Stil Kadını: Chiara FerragniStockholm Street Style

Stil kadını köşemizde bu hafta blogsfer denilen gebergahta über ünlü, müthiş reklamatik bir kadınla birlikteyiz. İsmi Chiara Ferragni. 27 yaşında. Italyan asıllı Chiara, Milona’da hukuk okuyor. 2009 yılında o zamanki erkek arkadaşı Riccardo Pozzoli ile birlikte The Blonde Salad adlı stil blogunu açarak gerçek bir başarı öyküsüne imza attı. Öyle ki ‘bloglamak’ online bir hobiyken onun sayesinde uluslararası bir meslek oluverdi.

An itibariyle instagram hesabında iki buçuk milyonun üzerinde takipçisi var. Güzel bir yüz, fit bir vücut, şık kıyafetler, eğlenceli seyahatler, harkulade mekânlar kaliteli kadrajla buluşunca ortaya gıpta edilesi cins-i lâtif doğdu. Özellikle hayatına dair herşeyi paylaşıyor olması insanların merak duygusunu müthiş perçinliyor. Seveni de sevmeyeni de onun hayatını merakla takip ediyor. Pek çok lüks marka ile işbirliği içinde yine birçok marka onun için kapsül koleksiyon tasarlıyor. Bunun dışında kendi ismini taşıyan tasarımlarıyla bizzat ilgilendiği bir ayakkabı markası var.

Stiline gelicek olursak ilk zamanlar henüz bu kadar meşhur değilken kıtıpiyoz bi şort bi t-shirt ile öyle eşsiz öyle şık kombinlere imza atıyordu ki dünyanın sekizinci harikasına bakıyormuş gibi hissediyordunuz. Şimdi ise söylenenlerin aksine farklı markaları birleştirerek yine şıklık hududundan ayrılmadığını söylemeliyim. Ama nacizane ona en çok bi şort bi t-shirtü yakıştırıyorum. Geçtiğimiz yıl moda ve stil önerilerini barindıran The Blonde Salad adlı bir kitabı da yayınlandı. Içinde çalışma azmi ve moda sevdası olan bu zat-ı muhteremi dahası muhteşem fotoğraflardan oluşan gardrobunu buradan inceleyebilirsiniz.

Görseller:Pinterest


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.