Stil Kadını: Esther Quek


Stil kadını köşemiz için bu hafta sizleri Singapur’a götürüyorum. Adı Esther Quek. Nam-ı diyar takım gurusu. Lakabından da anlaşıldığı üzere Esther; tomboy kadını. Hülâsa Esther’ın tarzı erkek gardırobunun renkli hali olarak düşünülebilir. İsabet ki; kendisi Rake adlı erkek giyim dergisinin moda yönetmeni. Aynı zamanda The Revolution dergisine katkıda bulunuyor.

Kısa saçları ve har daim giydiği takım elbise ve loafer ayakkabıları ile androjen stilinin kallavi isimlerinden. Eril tarafının ağır bastığı söylenebilir. Lakin femme fatale yönü yok desek yalan olur. Çiçek desenleri yahut ta sarı, pembe gibi erkeklerin uzak durduğu renk ve desenleri tercih ederek feminen havayı ziyadesiyle hissettiriyor. Küpe yada kolyeleriyle dişil yönünü vurgulamayı ihmal etmiyor.

Özellikle son dönem erkek modasında önemli bir yer işgal eden ayak bileğinin hemen üstünde biten pantolonlar giyiyor. Bazen topuklu ayakkabı ile tamamlasa da çoğunlukla loafer tercih ediyor. Çoğu zaman kravatı ve cep mendili kombinasyonlarına eşlik ediyor. Tomboy seven takipçilerine ilham verecek fotoğraflarla huzurlarınızdan ayrılıyorum.


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.