Stil Kadını: İrene Kim


10 yıl önce sorsaydım size “Geleceğin meslekleri nelerdir?” diye ne cevap verirdiniz. “It Girl geleceğin mesleği olacak.” der miydiniz? It girl bir meslek olarak literatüre girdi mi bilmiyorum. Lakin şunu çok iyi biliyorum ki çığ gibi büyüyen bilişim sektörü sayesinde insanlar sanal alemde ‘otorite’ tayin ediyor oldular. 10 yıl öncesinin ‘it girl’ü medyanın pompaladığı film yıldızları iken şimdilerin ‘it girl’ü sosyal medya cengaverleri. Samimiyet, devamlılık ve prakmatik kavramlarını kotaranlar; bilişimde sivrilip “it girl” mertebesine çıktılar.

İşte o, otoritelerden biri. İrene Kim güzellik ve stil otoritesi. Zamane deyimle şimdilerin it girl’ü. İrene, Kore-Amerika vatandaşı. Fit Tekstil eğitimi için Amerika’dan ayrılan İrene, şuan Seul’da yaşıyor. Kendisi bir yandan eğitimine devam ederken diğer yandan Seul moda haftalarında boy gösteriyor. Zira o aynı zamanda bir model. Etkileyici unsurları barındıran İrene, moda ve güzellik üzerine yaptığı işbirliklerle adından sık sık söz ettiriyor. Tabi benim konuğum oluşunun asıl sebebi başarılı styling çalışmaları…

Ummağım renkleri ummadığım renklerle birleştirişi mi desem muhteşem olabileceğini tahmin etmediğim kombinasyonlar mı desem. Ne desem İrene anlatmak için bilmiyorum. En iyisi onun fotolarına bir göz gezdirin;-) Trend kızın instagram hesabını da buradan keşfedebilirsiniz. Bu arada 2 yıl önce saçlarını rengarenk boyayan İrene, renkli saç akımının ortaya çıkmasına vesile olmuş. Öyle duydum. Yani o pek trend olan saç tebeşirlerinde İrene’nin parmağı varmış:-)

Görseller: Style Du Monde ve Pinterest


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.