Stil Kadını: Jane Aldridge


-1
-1 points

Jane ABD’nin Teksas eyaletinde yaşıyor. Kendisi çok ünlü bir ayakkabı bloggerı. Blogunun ismi Sea of Shoes. Jane, 2007 yılında henüz 15 yaşındayken hobi olarak bloglamaya başlamış. Kısa süre içinde sevdiği işin tam da bu olduğuna karar vermiş. Ve sevdiği işi yaptığını düşünerek lisans eğitimine gerek duymamış. Böyle radikal şahsiyetleri seviyorum. Çok mu gereklidir etiket? Bence çokta anlamı yok. Siz bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz?

Jane’nin babası avukat annesi ise eski modellerden. Ailesi Jane’nin kararına saygı duymuş. Hatta Jane’nin ayakkabı tutkusu ve blogu için yaklaşık $70.000 destek atmışlar. Jane’nin başarı hikayesi de böylece başlamış. Annesi uzun bir süre Tokya’da modellik yaptığı için Jane Japan kültürüne hayran. Japan modasından ilham aldığını belirtiyor.

Ayakkabı Denizi’nde Jane’nin seçtiği ayakkabılar zaten müthiş. Bir de; “Hangi ayakkabı? Hangi kombinasyonla giyilir?” gibi konularda bilgi alabiliyorsunuz. Ne de olsa Jane bu konuda usta ve o başarılı bir ayakkabı bloggerı. Ayakkabı Denizi’ne buradan ulaşabilirsiniz. Bu arada Jane’nin annesinin de stil ve dekorosyona dair bir blogu var. Ona da buradan ulaşabilirsiniz.


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

-1
-1 points

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.