Stil Kadını: Leandra Medine


Bu haftaki stil kadını konuğumuz Leandra Medine. Blogunun ismi Man Repeller. 2010 yılından bu yana stilini takipçileriyle paylaşıyor. Man Repeller, diğer stil bloglarından biraz farklı, şahsına münasır bir blog. Isminden de anlaşıldığı üzere blogunun ismi “Erkek Kovucu” yada “Erkek Uzaklaştırıcı” anlamına geliyor.
Leandra’nın çevresinde her zaman erkekler olurmuş. Fakat bunlar sevgilileri değilmiş. Ona göre kendisinin erkek uzaklaştırıcı bir stili var. Yine ona göre, erkekler renkleri çılgınca karıştıran, farklı parçaları birleştiren ve sıradışı giyinen kızlardan uzak duruyorlar. O da bir karar vermiş. “Moda’dan ve stilinden vazgeçmektense aşksız yaşarım.” diyerek moda yazarlığına başlamış.

Blogunun ismi, esprili dili, kendine has stili oldukça dikkat çekmiş. Şuan moda haftalarının, tanıtımların vazgeçilmez konuğu. Ve her kombiniyle adından söz ettiren bir şahsiyet.
Maskülen tarza yakın olsa da son dönemlerde stilinde feminen detaylara da yer veriyor. Kendisinin ceket ve kaban obsesyonu mevcut. Ilham alınacak harika görseller oluşturması sebebiyle takip edilesi bir blog. Leandra Medine’nin bloguna buradan ulaşabilirsiniz.


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.