Stil Kadını: Yasmin Sewell


Bugünkü stil kadını köşemizin konuğu Avusturalya kökenli lakin Londra semalarında ikametgah eden Yasmin Sewell. Kendisi kişiye özel alışveriş ve stil danışmanı. Çeşitli markalar adına trend tahmin raporları hazırlıyor. Yıllarca envai çeşit moda dergisine katkıda bulunmuş bir şahsiyet. Aynı zamanda kendisi Londra’nın perakende kahramanı olarak anılagelmekte. Bil hassa İngiltere’de pop-up marketing olayını yayan Yasmin pek çok markanın pop-up butik çalışmalarına katkıda bulunmuş.

Yasmin’in modaya olan ilgisi henüz 10 yaşındayken filizlenmiştir. Annesinin dikiş makinesiyle elbise dikişini seyrederken moda üzerine çalışma kararı almış. 22 yaşına geldiğinde Londra’da Yasmin Cho adlı butiğini açarak modaya ilk adımını attı. Kendisi şu sıralar sokak modasının kallavi isimlerinden. Giydikleri merakla takip edilmekte.

2012 yılında modaya olan katkılarından ötürü Avusturalya’da ödüle layik görüldü. Her Avusturalyalı gibi rahatlığın ön planda olduğu bir tarza sahip. Lakin stilinin eklektik tarza yakın olduğu söylenebilir. Renk ve desenleri kullanışı görülmeye değer. Şu sıralar ikinci çocuğuna hamile olan Yasmin, hamile stiliyle de göz kamaştırıyor.


NYWF İlkbahar/Yaz 2015


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
1
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.