Stil Sahibi Erkekler: Bruce Pask


Bu haftaki stil sahibi erkeğimiz Bruce Pask. Kendisi The New York Time’s T Magazine dergisinin erkek moda direktörü. Aynı zamanda pek çok dergi, mağaza ve tasarımcıya erkek stili konusunda danışmanlık yapıyor. Kariyerindeki en büyük sıçrayış ise 2010 yılında vuku buluyor. Broadway Promises Promises(2010) müzikali için kostüm tasarlayan Pask, kısa zamanda müthiş bir üne kavuşuyor.

Pask, başarılı kariyerini latif stiliyle perçinleyen stil sahibi bir erkek. Klasik giysi, kumaş ve görünümleri kendine göre kalibre etmesini çok iyi biliyor. Ben onun en çok raflara kapalı olmayışını seviyorum. Öyle ki onun üzerinde Uniqlo J koleksiyonu ait gayet sıradan bir gömlek görebilirsin. Lakin öyle latif kombinler ki; lüks markalardan biri zannedersin. Pask’ın stilindeki bir diğer ayrıntı Levi’s vintage tutkusu. Giymeye doymadığı 501 jean en sevdikleri arasında.

Bunun yanı sıra Clarks desert bot ve deri messenger çantada tarzına tarz katan parçalar arasında. Bruce, genelde erkeklerin bedenlerine göre daha büyük olan giysileri tercih ederek büyük stil yanlışı yaptıklarını söylüyor. Büyük beden ile erkek olmak arasında hiç bir korelasyon olmadığına sık sık değinmekte. Bu tüyo da erkek takipçilerimin kulağına küpe olsun;) Sizin için derlediğim Bruce Pask’ın stil dolu fotoğrafları hemen aşağıda sizi bekliyor.

Görseller: Pinterest


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.