Takım Nasıl Giyilir?


Takım, çeşitli sektörde çalışan kadınların vazgeçilmez parçalarından biri. İki parçadan oluştuğu için nasıl kombinlenir derdi de yok. Adeta can kurtaran mahiyetinde bir giysi. Etek//ceket ya da pantolon//ceket ikilisi olmak üzere iki çeşidi bulunuyor. Bugün daha çok pantolon//ceket ikisine yer verdim. Son trendlerle takım nasıl giyilir hep birlikte bir göz atalım.

Atlantic-Pasific

Takım ile Pelerin Manto Giy.
Her markada peyda olan omuz battaniyesinden sıkılmış olabilirsiniz. O halde hem omuz battaniyesi hem de manto hissiyatı veren pelerin manto tam size göre. Takım ile olan uyumu ise oldukça zarif. Özellikle desenli ya da renkli takımlarla oldukça şık aynı zamanda orijinal olmanız kaçınılmaz.


Takım ile Kürk Giy.
Kürk furyasına uzak kalmamak aynı zamanda farkını, stilini ortaya koymak istersen takımın üstüne kürk manto tercih edebilirsin. Hatta kürk yelek//takım kombosu yapabilirsin. Kürk yeleğin minimal ise blazerın altına; oversized ise ceketin üstüne giyerek şekli şemalini harkuladeye taşıyabilirsin.

Gary Pepper

Ekose Takım Giy.
Ekose, tıpkı breton desen gibi klasikleşme yolunda emin adımlarla ilerliyor. Dur durak bilmeden giyim parçalarına sirayet ediyor. Haliyle pantolon//ceket ikilisi de ekoseden nasibini aldı. Lise eteklerini anımsatan ekose desenler pek popüler. Kendi kumaşınızı kendiniz seçin ve ekose takım diktirin.


Fular Tak.
Saç bandı ya da bandana gibi saç aksesuarının fular olarak kullanıldığına şahit olmaktayız. Büyük fular ve atkıdan ziyade minimal boyutta bir fular kullanılabilir. Minik bir detay. Lakin etkisi büyük. Her zaman giydiğiniz takım elbiseye bambaşka bir imaj veriyor.


Spor Ayakkabı ile Giy.
Sportif şıklık çıktığından bu yana spor ayakkabılar günlük giyimin bir parçası oldu. Hatta çim saha ayakkabısı kramponun kadın modasına dahil olduğunu görürseniz şaşırmayın. Kalem etek ya da kumaş pantolon ile spor ayakkabı giymek gayet doğal oldu. Takım elbisede de durum böyle. Takım ile converse giyiniz.


Metalik Takım Giy.
Metalik akımın etkisi azaldı. Metalik giysiler, trend avlusunun dışında kaldı. Lakin takım elbiseyi bu noktada ayırmak gerek. Çünkü metalik takım elbiseler gündemde yer alıyor. Özellikle metalik gümüş rengi, takımlara çok yakışıyor. Pelerin manto ile de oldukça şık olacağı kanısındayım.

Diğer Görseller: Pinterest


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.