Trend: Sahte Kürk


Sahte kürkler, bu sezon moda dünyasının vazgeçilmezlerinden biri. Şirin,renkli modellerin dışında; krem, beyaz, gri, siyah ve kahve tonlarında kürkler görmekteyiz. Peki bu kürkleri nasıl kombinlemeliyiz? Tamamlarken nelere dikkat etmeliyiz?

Sahte Kürk Kombin Önerileri

1- Kürk, bol kesimli, hatta bir nebze oversized bir parçadır. Bu nedenle alt bedeni mümkün olduğunca dar kesim, üstümüze tam oturan parçalarla tamamlarsak proporsiyonumuz dengelenmiş olur. Skinny jean yada deri tayt iyi bir tercih olacaktır.

2- Kürk seçiminde, boy ve kilo da önemli bir nokta. Eğer boyumuz kısa ise hemen bel hizasında biten modelleri tercih etmelisiniz. Yine kilo problemi var ise, kabarık ve uzun tüylü kürkler size göre değil. Daha minimal parçalar tercihiniz olmalı.

3- Hemen hemen iki yıldır kürk yelekler popüler. Fakat bu trendin bi tık başkalaştığını görüyoruz. Şu sıralar “kolsuz ceket” diye tabir ettiğimiz salaş duran oversized modeller öne çıkıyor.Kürk tercihiniz böyle bir yelek olabilir.

4- Converse ayakkabı ile deneyin. Spor bir görünüm ve kürkün ağır havasından kurtulmak için ideal bir tercih. Eğlenceli bir kombin olacak, denemelisiniz.

5- Bere kullanının. Spor ve cool bir görüntünün bir diğer detayı renkli, ponponlu, yazılı veya hayvan resimli eğlenceli bereler…

6- Maxi etek ile kombinleyin. Hafif dar kesim maxi etek ve biker bot ile harika duracağını düşünüyorum. Bu kombin, sokak stillerinde de sıkça karşılaştığım kombinler arasında. Denenmeli.

Görseller:Pinterest


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.