Yılbaşında Nasıl Giyinmeli?Atlantic-Pasific

Yeni bir yıla merhaba dememize hayli az kaldı. Özel günler, hayatın rutinine kısa bir mola vermek adına harika fırsatlar… Hayatın pes ve tiz seslerini sonuna kadar yaşamak isteyenler için elbette ki yılbaşında ‘ne giyilir’ yazısı hazırlamak gerekliydi. Öyleyse son trendlerle yılbaşında ne giymeli; hep birlikte keşfedelim.


Sea Of Shoes

Tütü Etek Giy.
Yılbaşının eğlenceli, enerjik havasına kat kat halleriyle hayli kabarık bir tütü etek fena gitmez. Gecenin ilerleyen saatlerinde şapka, maske ve yılbaşı üfürgeci (kaynana dili) gibi eğlenceliklere maruz kaldığımızı düşünürsek:-) Masalsı bir tütü etek iyi bir tercih olacaktır.

A Kesim Elbise Giy.
A kesim elbise ve etekler; geceler de sık sık tercih ediliyor. Bilhassa 2015 yılı içerinde A kesim elbise ve eteklerin müthiş trend olacağını göz önünde bulundurursak; 2015’i A kesimlerle karşılamak güzel bir fikir. Renklerin enerjisine inanın; kırmızı ve yeşil gibi canlı renkler tercih edin. Bütün yılınız renkli geçsin.

Dantel Elbise Giy.
Şu sıralar gece elbisesi deyince akıllara dantelsi silüetler hücum ediyor. Dantel slim fit elbiseler dikkat çekiyor. Dantel elbiseler kırmızı, siyah, krem, beyaz gibi renk seçenekleriyle göz dolduruyorlar.

Kırmızı Giy.
Şans getirir derler değil mi? Bilmiyorum şans getir mi? Lakin kırmızı sarışın, esmer, kumral, kızıl… herkese çok yakışan bir renk. Tereddütsüz yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez renklerinden biri.


Atlantic-Pasific


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.