Yüksek Bel Pantolon Nasıl Kombinlenir?Balmain 2014 Ilkbahar/Yaz Koleksiyonu


Chloe 2014 Ilkbahar/Yaz Koleksiyonu
1- Kısa üst (Crop Top) ile kombinleyiniz. Crop toplar iki sezondur oldukça popüler olduğu için tam anlamıyla hoş ve “fashionable” bir görüntüye sahip olacaksınız.


Alexander Wang 2014 Ilkbahar/Yaz Koleksiyonu
2- Gömlek ile tamamlayınız. Yüksek bel pantolon bacak boyunuzu uzun gösterir. Fakat üst bedeni ise bir o kadar kısa. Böyle bir durumda gömlek sizin için iyi bir kurtarıcıdır. Gömleğin üsten bir düğmesini açtığınızda, v yaka oluşur. Bu da üst bedenin daha uzun görünmesini sağlar. Üst bedeniniz kısa ise, sweat ve kazak seçimlerinizi v yakadan yana kullanmalısınız.

3- Blazer ceket ile kombinleyebiliriz. Beliniz ince fakat basenleriniz geniş ise, blazer ceket basen bölgenizi kamufle etmek için iyi bir tercih olacaktır. Özellikle ince belinizi vurgulamak için hoş bir kemer kullanabilirsiniz. Tabi eğer boyunuz kısa ise kemerin pantolon ile aynı renkte olmasına dikkat edelim.

4- Stilote ayakkabı yada babet ile tamamlayınız. Yüksek bel pantolon ile uzun görünmek istiyorsak, pantolonumuzun bilekte bitmesi yani ayak bileklerinin hafif görünmesi gerekir. Bilekten bağlı ayakkabı yerine ayağımızın üst kısmın açıkta bırakan stillote ayakkabı yada babet tercih edersek hem bacak boyumuz hem de boyumuz daha uzun görünecektir.

5- Küçük çantalar kullanılmalı. Ne kadar ince olursanız olun, yüksek bel pantolon basenlerinizi vurgulayan bir parçadır. Bu nedenle basen hizasına gelicek büyük çantalardan uzak durmak gerekir. Mümkün olduğunca küçük omuz çantaları yada el çantaları tercih edilmelidir.

6- Son olarak saçlarınızı mümkün olduğunca açık bırakmanız bir diğer tavsiyemdir. Ortadan ayrılmış omuzlara uzanan saçlar yüzü ince-uzun göstermekle kalmayıp, aynı zamanda bütün olarakta sizi daha ince gösterecektir.


Görseller:Pinterest


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.